Šetřete díky vlastní FVE za energie. Stačí se obrátit na firmu Lagom Energy

Oslovte spolehlivého dodavatele Lagom Energy a nechte si zdarma vytvořit cenovou kalkulaci přímo pro Vaši nemovitost. Společnost Lagom Energy pomůže i s dotací.

weby na míru UNIWEB

Nechte si zrealizovat vlastní fotovoltaickou elektrárnu na svůj dům a čerpejte energii ze sluníčka, Vaše peněženka Vám za to poděkuje. V dnešní době, kdy se vše zdražuje a obzvláště právě ceny energií, je více než žádoucí hledat cestičky, kde ušetřit. Jednou z možností je právě zabudování FVE, kterou Vám firma Lagom Energy (Osek u Rokycan) zřídí na klíč, a to od prvotní představy, až po kvalitně zpracovaný projekt.

Jak na dotaci? Poraďte se s firmou Lagom Energy 

Skvělou pomocí je také vyřízení dotace až do výše 50 % nákladů, kterou firma vyřídí za Vás na základě plné moci. Ušetří Vám tak plno času i nepříjemného vyřizování složité administrativy. Můžete se spolehnout na velmi kvalitní komponenty, které firma zajišťuje pouze od zkušených výrobců.

Vyrábějte si vlastní energii a nebuďte na nikom závislí

Pokud vypadne dodávka elektřiny, Vy jedete dál, což je nespornou výhodou FVE. Navíc také šetříte životní prostředí. Mít vlastní fotovoltaickou elektrárnu má mnoho pozitiv, které je škoda nevyužít. Proč vyhazovat peníze za předraženou energii, když si můžete vyrábět vlastní a hodně ušetřit? Doporučujeme vám navštívit stránku Ceník FVE pro regiony Plzeň, Rokycany, Berounsko.

Ještě váháte, zda jít do vlastní fotovoltaické elektrárny? Zašlete firmě nezávaznou poptávku, na základě které získáte konkrétnější informace o rozpočtu, možné výši dotace i návratnosti Vaší investice. 

Lagom Energy s.r.o.

sídlo
: U Lesa 359, 252 26 Třebotov
provozovna
: Osek 401, 338 21 Osek

Telefon
: +420 374 725 509
Web
: www.lagom-energy.cz
E-mail
: info@lagom-energy.cz

NetConcert Monica Mancini

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Velikáni filmové hudby

Hlavní zprávy

 

Jazyková škola Lite
uniweb weby