Srazilo se šest aut, jeden z řidičů pil

KDYNĚ - Ve Kdyni na Domažlicku došlo v sobotu v pravé poledne na křižovatce ulic Vodní,Mlýnská a Americká ke střetu šesti osobních automobilů.

obrázek: Srazilo se šest aut, jeden z řidičů pil
Ve Kdyni na Domažlicku došlo v sobotu v pravé poledne na křižovatce ulic Vodní, Mlýnská a Americká ke střetu šesti osobních automobilů. Padesátiletá řidička osobního automobilu Peugeot z Domažlicka nedala přednost v jízdě dvaadvacetiletému řidiči osobního automobilu stejného typu, který jel po hlavní silnici.
    Řidič po střetu narazil do dalších čtyřech zaparkovaných automobilů Renault, Škoda Favorit,Peugeot a Škoda Fabia. Při dopravní nehodě byli lehce zraněni oba řidiči, u muže bylo zjištěno požití alkoholických nápojů a proveden odběr krve. Způsobené škody na vozidlech přesahují částku půl miliónu korun.

Ať vám nic neunikne!

Sledujte denní zprávy z vašeho regionu na našem Facebooku.

Sledovat na Facebooku


Další články