UNIWEB realizoval intenzivní SEO workshop v Mariánských Lázních

UNIWEB realizoval v polovině května roku 2016 intenzivní 3 denní SEO workshop v Mariánských Lázních. Cílem workshopu bylo zlepšit návštěvnost a výkon eshopu s lékařskými přístroji a dezinfekčními prostředky SZO.cz.

SEO UNIWEB

V úspěšném eshopu SZO.cz nakupuje stále více lidí. Především díky SEO.

Plzeňská společnost UNIWEB realizovala ve spolupráci s firmou KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.  exkluzivní 3 denní SEO workshop, který se konal 10. - 12. května 2016 v Mariánských Lázních.

Za společnost UNIWEB s.r.o. se workshopu zúčastnil zkušený lektor a SEO konzultant Jan Vavřička, za firmu KRÁSNÝ - zdravotnická technika s.r.o.  se pracovního setkání zúčastnil pan Petr Krásný - manažer kvality.

Obsahem workshopu byly intenzivní SEO konzultace spojené s úpravami e-shopu www.szo.cz a změnami na odborných webech Odsávačka.com, Redukční-ventil.cz, Inhalátor-zvlhčovač.cz, Zdravotnická-technika.com, Dezinfekce.sk a Úklidová-technika.com. Cílem pracovního setkání a praktického workshopu bylo podpořit zvýšení tržeb v eshopu SZO.cz díky technikám optimalizace pro vyhledávače (SEO).

Jaká témata byla součástí SEO workshopu?

  • revize pozic primárních klíčových slov ve výsledcích organického vyhledávání (porovnání s konkurencí)

  • analýzy konkurenčích eshopů (kde konkurence získává zpětné odkazy, jaké jsou účinné konkureční výhody, jaký obsah konkurenčních webů je králem ve vyhledávačích)

  • rozšíření produktové nabídky v e-shopu (definování důležitých SEO parametrů zbožových kategorií, tvorba originálních popisků zboží)

  • publikování odborných článků a tvorba zpětných odkazů

  • rozšiřování obsahu dceřinných webů (vytváření sekcí, podstránek, aktualit)

  • analýza klíčových slov (posouzení efektivity investic do nejvíce konkurenčích slov, využití long tail pro okamžité úpravy eshopu a dceřinných webů)

Workshop potvrdil, že pečlivé a systematické úpravy eshopu a firemních webových stránek v souladu s vytyčenou SEO strategií přináší ovoce. Statistické údaje z Google Analytics potvrdily, že návštěvnost a počet objednávek v eshopu www.szo.cz stále roste díky trvalé intenzivní SEO péči a PR aktivitám na internetu.

Poznámka redakce: Pokud chcete i vy zvýšit tržby ve svém e-shopu anebo zvýšit návštěvnost svého firemního webu, kontaktujte zkušeného SEO konzultanta a specialistu na SEO servis pro firmy z Plzeňského kraje Bc. Jana Vavřičku, MBA na emailu vavricka@uniweb.cz nebo telefonicky na čísle +420 773 200 530.


weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
auto cb covid 19

Hlavní zprávy

 

auto cb home rest2
seo uniweb