V Plzni v Liticích má okrsková strážnice nové zázemí

Okrsková strážnice, která zabezpečuje lokalitu městské části Litice, má nyní k dispozici služební místnost.


Zázemí pro ni zřídil městský obvod Plzeň 6 Litice v prostorách budovy místní hasičské zbrojnice. Do budoucna se  také uvažuje o zavedení úředních hodin. Obyvatelé Litic by tak mohli brzy za svou okrskovou strážnicí přijít a předložit jí své podněty, požadavky, stížnosti či vyřídit s ní svůj přestupek.

Klíče od místnosti, ve které najde okrsková strážnice zázemí, předal ve středu 22. ledna 2020 slavnostně zástupcům obvodní služebny Městské policie Plzeň-Bory místostarosta městského obvodu Plzeň 6 Michal Hausner.

„Jsem rád, že se dohoda mezi námi, jako městským obvodem a městskou policií podařila rychle a tenhle nápad a řešení uvítaly kladně obě strany. Poskytli  jsme tak prostory v naší hasičské zbrojnici  jako zázemí pro strážnici, která  se po Liticích pohybuje a stará se o bezpečnost našich občanů. Chtěl bych vyzdvihnout  perfektní spolupráci a jednání se zástupci obvodní služebny Plzeň-Bory. Každé opatření, které vede ke zvýšení bezpečnosti obyvatel na našem obvodu je pro nás přínosem“, uvedl místostarosta městského obvodu Plzeň 6 Michal Hausner.

foto: mp plzeň

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 25.01.2020 17:070 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka