Praha - Poslanecký návrh na zavedení registru smluv musí projít úpravami - takový je výsledek dopadové studie od ministerstva vnitra, kterou má Česká televize k dispozici. Materiál totiž prokázal, že registrace smluv by trvala na různých úřadech různě dlouho a lišily by se rovněž i náklady. Povinnost zveřejňovat smlouvy nad 50 tisíc by měla podle Sobotkova kabinetu platit pro všechny, kdo hospodaří s veřejnými prostředky.