ZF získává ocenění Zaměstnavatel regionu v Plzeňském kraji

Ocenění Sodexo Zaměstnavatel roku 2020 je součástí Výročních cen Klubu zaměstnavatelů a soutěž je vyhlašována již od roku 2003.

weby na míru UNIWEB

Dvě pobočky ZF v České republice se v letošním roce opět úspěšně umístily na předních pozicích. Obě pobočky, ZF Engineering Plzeň a ZF Automotive Czech v Jablonci nad Nisou, získávají 2. místo v kategorii do 5000 zaměstnanců, a to v Plzeňském a Libereckém regionu.

Hlavní kategorie ocenění Sodexo Zaměstnavatel regionu se hodnotí pomocí mezinárodní metodiky PricewaterhouseCoopers Saratoga, která porovnává nejen úroveň odměňování a vzdělávání zaměstnanců, ale také třeba možnosti dalšího kariérního růstu, které zaměstnavatel poskytuje. Důležitou součástí jsou ovšem také ekonomické ukazatele, takže se dá říct, že jde o velmi komplexní pohled na firmu.

ZF Group v České republice

Obě oceněné pobočky jsou součástí mezinárodní skupiny ZF Group, která je globálním lídrem v oblasti technologií a inovací systémů pro mobilitu osobních automobilů, užitkových vozidel, průmyslovou technologii a další generaci mobility. ZF umožňuje vozidlům vidět, myslet a jednat. Kromě výroby a vývoje převodovek a pohonných systémů nabízí společnost inovativní technologie v oblasti řízení pohybu vozidel, integrované bezpečnosti, autonomního řízení a e-mobility.

ZF je v České republice zastoupena v sedmi městech, a to ve Frýdlantu, Jablonci nad Nisou, Klášterci nad Ohří, Plzni, Stankově, Staré Boleslavi a Žatci. Společnost zaměstnává v zemi přibližně 3 200 lidí.

ZF Engineering Plzeň

V minulém roce obsadila společnost ZF Engineering Plzeň s.r.o. první místo v soutěži Zaměstnavatel regionu v kategorii firem do 500 zaměstnanců. Díky svému dynamickému růstu však v roce 2020 bojovala o titul v kategorii od 500 do 5000 zaměstnanců. „Pro naši firmu je umístění obrovský úspěch, neboť jsme letos poprvé soutěžili ve vyšší a náročnější kategorii,“ komentuje výsledky soutěže HR manažerka Veronika Sosnová.

ZF Engineering působí v Plzni již 13. rokem a její zaměstnanci se podílí na vývoji systémů pro automobilový průmysl. Z původních 50 vývojářů se pobočka rozrostla na jedno z největších engineeringových center v regionu. Plzeňské vývojové centrum je jedním z devatenácti center zaměřených na výzkum a vývoj, která má ZF po celém světě. V Plzni a na detašovaném pracovišti ve Zlíně zaměstnává více než 600 specialistů. Společnost se navíc rozšiřuje nejen počtem zaměstnanců, ale přibývají také nové projekty a zajímavé obory.

NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Reviens Bébel!

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby