Kometa Brno v neděli porazila HC Škoda Plzeň

Nedělní porážka

KOMETA BRNO SI Z PLZNĚ V NEDĚLI ODVEZLA VÍTĚZSTVÍ

Už druhou porážku si připsal plzeňský kouč Michal Straka, po překvapivém vítězství nad lídrem tabulky Třincem, nestačil jeho tým na Hradec Králové a na vlastím ledě v neděli podlehl Kometě Brno 3:5.

V ČEZ aréně byla v neděli velmi slušná návštěva, přes 6000diváků se přišlo rozloučit s Michalem Dvořákem, který sledoval boj svých bývalých spoluhráčů z kotle. Bohužel spokojen mohl být on i diváci pouze po první třetině, kdy indiání jasně přehrávali svého soupeře a třetinu vyhráli2:0.

Kometa má velmi silové hráče a naše obrana na ně nenašla v průběhu druhé a třetí třetiny recept. Od druhé třetiny nás Brno jasně přehrávalo a Plzeň nedokázala proměnit několik jasných gólových šancí. Za to brněnští mířili přesně a po uceleném výkonu si z horkého plzeňského ledu odvezli všechny tři body.

Po odchodu Martina Straky a Tomáše Vlasáka chybí týmu jasný koncový hráč. Zdá se, že trenéry v novém složení čeká ještě velký kus práce, pokud chtějí pomýšlet na postup svéhotýmu do play-off.