ČEZ Baskeball Nymburk se předvedl v Plzni

Ve 4. kole Českého poháru mužů v basketbalu přivítalo družstvo Basketu Západ na své palubovce v Městské sportovní hale lídra Mattoni NBL a jediného českého zástupce v ULEB Cupu, družstvo ČEZ Basketball Nymburk. Hosté přijeli v nejsilnější sestavě a domácí s ním drželi krok prvních pět minut. Další p...

Ve 4. kole Českého poháru mužů v basketbalu přivítalo družstvo Basketu Západ na své palubovce v Městské sportovní hale lídra Mattoni NBL a jediného českého zástupce v ULEB Cupu, družstvo ČEZ Basketball Nymburk. Hosté přijeli v nejsilnější sestavě a domácí s ním drželi krok prvních pět minut. Další průběh zápasu měl jednoznačný průběh a Basket Západ prohrál poměrem 33 : 106. Zaplněná sportovní hala viděla basketbal velmi dobré úrovně.