Další start v Plzni na Grand Prix a další vítězství pro Martina Boubala

Devátý díl GIANT LIGY v Plzni se jel v tropických podmínkách.

uniwebwebynamiru2018

Teploměr ve sportovním areálu SK RAPID ukazoval ve stínu 35 °C. Dobře obsazenou Grand Prix tentokrát vyšperkovali dráhaři Dukly Praha a nejlepším pak byl nadějný mladík Petr Kelemen, který bral celkové třetí místo.

Sportovní odpoledne na Rapidu odstartovaly žákovské kategorie v IL Sano Cupu na 22 km, kde se z vítězství opět radoval Richard Kobr (Lokomotiva Beroun), který nasbíral 19 bodů.

Horko a silný vítr si zřejmě přál nakonec druhý muž v pořadí Jiří Pokorný (CK Příbram Fany Gastro). Jezdec, kterého loni objevil a do týmu vzal Jakub Svoboda (CK Kolokrám Svijany) se ukázal jako velký bojovník. Letos přestoupil do nového týmu a opět nezklamal svojí výkonností. V silném protivětru se pouštěl do sólových úniků a to mu přinášelo důležité body do celkového bodování.

V závodě byl vidět i dráhař Petr Kelemen, který byl pár kol v úniku před pelotonem právě s pozdějším vítězem Martinem Boubalem.

Na prémiích Bageterie Boulevard prestige (soutěž aktivity) jsme mohli vidět velice vyrovnaný souboj dvou borců Tomáše Čapka z Topforexu Lapierre pro cycling a Oldřicha Novotného (CT Weber) oba borci nasbírali shodný počet bodů a do puntíků šel ten, co byl pak lépe umístěn v celkovém hodnocení. V příštím závodě se tak v dresu aktivity představí právě Novotný.

Ženám kralovala Tereza Neumanová (Team Dukla Praha). Juniory vyhrál Marek Liška (RKCA) a kategorii Masters jezdce nad 40 let Petr Ruman (Cyklo Atom)

Martin Boubal v cíli: „Dneska jsem ještě stihl před odjezdem do Plzně zubaře, nakonec další vítězství a pěkný výkon od Jirky Pokornýho, který bral druhé místo

Další díl Giant Ligy 2019 pokračuje 19. června v Plzni, ve sportovním areálu SK RAPID.

GP LED DISTRIBUTION  12. června 2019
Čas vítěze: 1:11,118 h  55km

1. místo Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro)25b
2. místo Jiří Pokorný (CK Příbram Fany Gastro)21b
3. místo Petr Kelemen(Team Dukla Praha)18b
4. místo Oldřich Novotný (CT Weber)8b
5. místo Martin Hebík (CK Příbram Fany Gastro)6b
6. místo Robert Hula (TOI TOI)6b
7. místo  Martin Čech (SportRaces Isaac Team)6b 
8. místo Michal Kohout (Team Dukla Praha)5b


Vittoria Cup Juniorů
1. místo Marek Liška (RKCA)2b 
2. místo Adam Hofmeister (RKCA)1b  
3. místo Lukáš Runt (SportRaces Isaac Team)1b

Bageterie Boulevard prestige (soutěž aktivity)
1. místo Oldřich Novotný (CT WEBER)7b

LIV SWEEP CUP (ženy)
1. místo  Tereza Neumanová (Team Dukla Praha)
2. místo Kristýna Burlová (Team Dukla Praha)
3.místo Petra Ševčíková(Team Dukla Praha)

NaCesty.cz CUP (jezdci Masters nad 40let)
1. místo Petr Ruman (CYKLO ATOM)2b   
2. místo Jakub Kubias(RKCA)     
3. místo Martin Kříž (CK Příbram Fany Gastro)         

IL Sano Cup (žáci a kadeti) 22km
1. místo Richard Kobr (Lokomotiva Beroun)19b
2. místo Jan Frühauf (Cyklosport Pitstop Klatovy)14b
3. místo Robert Kobr (Lokomotiva Beroun)10b


Fotogalerie
weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Škoda si léto neochladit

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018