DD: Lídr ztratil první body

Domažlice - Několik zajímavých momentů se zrodilo v dalším pokračování Chodské florbalové ligy, které se odehrálo v sobotu v domažlické sportovní hale.

Oproti předchozímu dvoukolu nepadalo v zápasech hodně branek. Nejvíce, celkem devět, viděli diváci ve střetnutí SKP Domažlice a GO-GO Horšovský Týn, píše Domažlický deník. Hráči domažlického týmu se ujali vedení v první třetině, ale GO-GO na začátku druhé desetiminutovky otočilo na 2:1. Vzápětí však bylo vyrovnáno, když se podruhé v zápase trefil Vlastimil Podskalský. V rozmezí 17. a 18. minuty GO-GO dvakrát skórovalo - 4:2. Jenže florbalisté SKP se nevzdávali, do přestávky snížili a na začátku závěrečné třetiny vyrovnali. Rozhodnutí padlo 45 vteřin před koncem utkání, kdy se trefil horšovskotýnský Jan Gombár.

První bodovou ztrátu zaznamenal lídr soutěže, florbalisté Men in Black Domažlice. Ti nečekaně remizovali s postřekovskými kapry 2:2. Ve druhém střetnutí však porazili Bier Boys Meclov 4:2 a upevnili si vedení v soutěži. Na druhé místo poskočili pitbulové z Tlumačova, kteří vyhráli 3:0 jak nad Postřekovem, tak i FbC Domažlice. Dvojí čisté konto vychytal stejně jako tlumačovský Ladislav Horn také brankář Lucky Outsiders Pavel Nožíř. Domažličtí Ousiders tak stále drží šestou příčku zaručující účast v play-off. Na záda jim však dýchají po dvojím vítězství hráči GO-GO Horšovský Týn.

Premiérového vítězství v soutěži se dočkali hráči FC Kout na Šumavě, kteří zdolali Trávníkáře 4:1. Zároveň se odpoutali ze samého dna tabulky a černého Petra přenechali domažlickému SKP, tolik Domažlický deník.