Dukla nastoupí zítra v Plzni proti Prešovu

Házenkáři Dukly Praha v neděli nastoupili do jarní části sezóny interligy proti Frýdku-Místku. Televizní zápas se jim bohužel nevydařil.

Házenkáři Dukly Praha v neděli nastoupili do jarní části sezóny interligy proti Frýdku-Místku. Televizní zápas se jim bohužel nevydařil. Dukla celý zápas prohrávala, snažila se držet krok se soupeřem, ale Frýdku se povedlo po čtyřiceti minutách vést o čtyři branky. Dukla si tak nakonec nepřipsala žádný bod a prohrála 25:31 po poločase 13:15. Nejvíce branek a to sedm si v utkání připsal Větrovec, šest jich přidal Brabec a čtyřmi góly zatížil konto domácích hráč plzeňské Lokomotivy Vojtěch Šik. Frýdek – Místek tak přeskočil i Duklu v tabulce, pražskému týmu teď patří pátá příčka. Už zítra přivítají házenkáři Dukly na plzeňské palubovce druhý tým interligy Prešov. A doufají v pořádnou domácí podporu.