Fotbalisté Plzně porazili Teplice 2:1 a jsou zpátky na čele ligy

Fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili ve 22.ligovém kole nad Teplicemi 2:1. Dvěma góly pomohl domácím k výhře Marek Bakoš. První branku vstřelil Bakoš před půli ve 41. minutě po dlouhém dobývání teplické obrany, kdy dorazil za záda teplického brankáře Teclovu střelu do tyče. Druhou trefu plzeňský ...

Fotbalisté Viktorie Plzeň zvítězili ve 22.ligovém kole nad Teplicemi 2:1. Dvěma góly pomohl domácím k výhře Marek Bakoš.
První branku vstřelil Bakoš před půli ve 41. minutě po dlouhém dobývání teplické obrany, kdy dorazil za záda teplického brankáře Teclovu střelu do tyče. Druhou trefu plzeňský útočník přidal pár vteřin po zahájení druhé půle a tím prakticky rozhodl. Teplice už jen snížily v nastaveném čase díky Litsingimu.
Plzeň - Teplice tedy 2:1 a znamená to, že Plzeň se vrací do čela ligy před Spartu. Plzeň má o dva góly lepší skóre.