HC Škoda Plzeň vítězí na Slavii, ve středu může doma proměnit mečbol

Velmi vyrovnaná semifinálová série mezi Indiány a Plzní se za stavu 2:2 odehrála na Velikonoční pondělí v pražské O2 aréně. Oba týmy tušily, že se jedná o klíčový zápas celého semifinále. Pátý zápas byl v duchu zápasů před ním velmi vyrovnaný a oba týmy předvedly velmi pohledný a divácky atrakti...

Velmi vyrovnaná semifinálová série mezi Indiány a Plzní se za stavu 2:2 odehrála na Velikonoční pondělí v pražské O2 aréně.
Oba týmy tušily, že se jedná o klíčový zápas celého semifinále. Pátý zápas byl v duchu zápasů před ním velmi vyrovnaný a oba týmy předvedly velmi pohledný a divácky atraktivní hokej.
Do zápasu naskočil i plzeňský Hollweg a jeho přesunutí ve třetí třetině do první lajny se ukázalo jako klíčové.
Utkání plné obratů rozhodl 34 minut před koncem Tomáš Vlasák, který nepřipustil prodloužení a přesnou střelou upravil na konečných 4:5 pro Plzeň.
Indiáni tak mohou na svém ledě ve středu slavit postup do finále, ale někdy ten poslední krok bývá nejtěžší.
My všichni budeme držet palce a věříme, že Strakovo parta využije domácího prostředí a před plným stadiónem naplní své sny o finále.