Hokej v Plzni zpestřila rvačka na ledě

Zápas, který sledovalo sedm tisíc šest set diváků, měl ale ještě dramatičtější zápletku, ve třetí třetině už několikrát za sebou křičeli plzeňští příznivci gól.

Zápas, který sledovalo sedm tisíc šest set diváků, měl ale ještě dramatičtější zápletku, ve třetí třetině už několikrát za sebou křičeli plzeňští příznivci gól, ani Jindřich, ani Paroulek ale vynikajícícho Málka nepřekonali. Pejchara pak vytrhl z nečinnosti aktivní Hurtaj, který střelou z prosotru mezi kruhy orazítkoval břevno. A když neuspěl ani Martin Straka, který měl dvě příležitosti v jednom střídání a ani na druhé straně Kumstát, skončil zápas po šedesáti minutách smírně. Protože v prodloužení už se oba týmy do útoku nijak nehnali byl výsledek 2:2 i konečným.
Souboj o krále západu tak umocnila jen závěrečná potyčka, do které se zapojilo šest hráčů a čároví rozhodčí.
Ani bitka ale vítěze neměla a po včerejším duelu má Plzeň na devátý Litvínov náskok 3 body. Energie na osmou příčku chybí stále 5 bodů.