Hokejisté Lasselsbergeru do čtvrtfinále nepostoupili

Hokejisté nastupovali ke čtvrtému utkání proti Kladnu za stavu 1 : 2 na zápasy a jen výhra mohla prodloužit sérii vzájemných zápasů. Plzni se však nedařilo. Ve druhé třtině se sice ujali vedení 1 : 0, ale kladenští do konce druhé třtiny otočili na 1 : 2. Ve 47. minutě vykřesal naději Benák, když vy...

Hokejisté nastupovali ke čtvrtému utkání proti Kladnu za stavu 1 : 2 na zápasy a jen výhra mohla prodloužit sérii vzájemných zápasů. Plzni se však nedařilo. Ve druhé třtině se sice ujali vedení 1 : 0, ale kladenští do konce druhé třtiny otočili na 1 : 2. Ve 47. minutě vykřesal naději Benák, když vyrovnal na 2 : 2. V 54. minutě se před Málkem ocitli Procházka a jeho přihrávku zužitkoval Hájek - 2 : 3. Plzeň již nedokázala odpovědět a tak Plzeň se s letošní sezónou loučí na 9. místě.