Karatisté z plzeňské Naramy byli úspěšní

V sobotu 21.dubna se rozjela do Sokolova početná skupina karatistů z klubu Narama Plzeň, kde se pořádala Euroliga v plnokontaktním karate. Závodů se zúčastnilo na sedmdesát mladých karatistů z deseti oddílů České republiky i Polska. Do bojů zasáhlo pod vedením trenéra Jiřího Štádlera st. deset bojov...

V sobotu 21.dubna se rozjela do Sokolova početná skupina karatistů z klubu Narama Plzeň, kde se pořádala Euroliga v plnokontaktním karate. Závodů se zúčastnilo na sedmdesát mladých karatistů z deseti oddílů České republiky i Polska. Do bojů zasáhlo pod vedením trenéra Jiřího Štádlera st. deset bojovníků a devět jich stanulo na stupních vítězů.
V žákovské kategorii + 45 kg získal Ondřej Matějka první místo. Za mladší dorost ve váze do 45 kg zvítězil Radek Štádler a jeho oddílový kolega Jakub Moulis skončil bronzový. V kategorii staršího dorostu startovali čtyři karatisté. Ve váze do 55 kg zvítězil Roman Panuška a Mykola Zygmund také z Naramy byl stříbrný. Váha do 65 kg přinesla druhé místo pro Nguyen Mhin Dunga a Lukáš Svoboda vybojoval bronz. Závodů se zúčastnily i dvě ženy a oběma se podařilo získat pro klub Narama Plzeň stříbrná umístění. Nejprve se ve váze do 65 kg předvedla Veronika Kratochvílová a ve váhové kategorii + 65 kg Emílie Mundlová. „Ze Sokolova téměř pravidelně vozíme medailová umístění a rádi se proto zúčastňujeme závodů v tak hojném počtu. Pochopitelně každá medaile potěší, ale podstatnější je vzájemná konfrontace a sbírání zkušeností,“ hodnotí své svěřence trenér Štádler.