Klatovy podlehly Příbrami

Fotbalisté divizních Klatovy prohráli ve třetím kole ČMFS s prvoligovou Marilou 1:5. Utkání vidělo 1200 fanoušků

Fotbalisté Příbrami porazili v dnešní předehrávce
3. kola Poháru ČMFS divizní Klatovy vysoko 5:1 a postoupili do osmifinále.
Ve čtvrtém kole soutěže se Příbramští utkají s vítězem duelu druholigových celků Viktoria Žižkov - Zenit Čáslav.
Desátý tým první ligy vstoupil na západě Čech do utkání lépe a už ve 23. minutě vedl 2:0. Lídr divizní skupiny A sice dokázal snížit, ale pět minut před koncem poločasu inkasoval potřetí. Domácí celek se po přestávce zlepšeným výkonem soupeři herně vyrovnal, ale Příbramští jeho hráče pustili jen k vlastní šestnáctce a žádnou šanci jim nenabídli. Naopak v závěru dvěma "slepenými" góly zpečetili postup.
Výsledek: Klatovy - Marila Příbram 1:5 (1:3)
Branky: 32. Sýkora - 3. Otepka, 23. Kaplan, 40. Penc, 77. Leština, 80. Bartoš. Rozhodčí: Jech. Diváci: 1250.