Lokomotiva Plzeň přes prohru příjemně překvapila

Lokomotiva Plzeň Tatran Prešov 28 : 31 Plzeňská Lokomotiva nastupovala v Zubr extralize házené proti jednoznačnému favoritovi z Prešova. V prvním poločase si hosté vytvořili šestibrankový náskok a o vítězi utkání nikdo neměl pochyb. Jaké však bylo překvapení ve druhém poločase, když domácí...

Lokomotiva Plzeň Tatran Prešov 28 : 31

Plzeňská Lokomotiva nastupovala v Zubr extralize házené proti jednoznačnému favoritovi z Prešova. V prvním poločase si hosté vytvořili šestibrankový náskok a o vítězi utkání nikdo neměl pochyb. Jaké však bylo překvapení ve druhém poločase, když domácí srovnali v 50. minutě na 23 : 23. V závěru se projevila zkušenost hostů a ti během posledních dvou minut rozhodli utkání 28 : 31.