Martin Jakš má před startem SP výbornou formu

Týden před startem Světového poháru v běhu na lyžích prokázal železnorudský rodák Martin Jakš, že je dobře připraven. V závodu FIS na 15 km klasicky obsadil deváté místo, dvě příčky za sedmým obhájcem prvenství v seriálu Lukášem Bauerem. Na vítězného Němce Tobiase Angerera, bývalého dvojnásobného ša...

Týden před startem Světového poháru v běhu na lyžích prokázal železnorudský rodák Martin Jakš, že je dobře připraven. V závodu FIS na 15 km klasicky obsadil deváté místo, dvě příčky za sedmým obhájcem prvenství v seriálu Lukášem Bauerem. Na vítězného Němce Tobiase Angerera, bývalého dvojnásobného šampiona Světového poháru, ztratil 42 sekund, na Bauera 20. Jakš doběhl druhý z českých reprezentantů. Světový pohár startuje v sobotu ve švédském Gällivare 15 km volnou technikou.