Plzeň rozstřílela Ústí před vyprodaným stadionem 7:0 a dál suverénně vede ligu

Skutečně ve velkém stylu vládne Plzeň fotbalové lize. V duelu osmého dějství ustědřila před vyprodanými ochozy sedmigólový výprask Ústí a její podzimní bilance je skutečně famózní. Z osmi zápasů 22 bodů a skóre 24:5! Plzeň už do přestávky doslova rozstřílela v 8.kole Gambrinus ligy nováčka z Ús...

Plzeň už do přestávky doslova rozstřílela v 8.kole Gambrinus ligy nováčka z Ústí. Trenér Západočechů Pavel Vrba své hráče před soupeřem varoval a ti si vzali jeho slova k srdci. Už ve 4. min. šli zásluhou Koláře do vedení, takže utkání se vyvíjelo podle jejich představ. A když ve 27. min. přidal Bakoš druhou branku, nebylo o resumé pochyb.
Však také ještě před přestávkou přidal Petržela třetí gól a proměnil zápas v exhibici, při níž se severočeský nováček díval, jak se hraje moderní fotbal. Samozřejmě že inkasoval další branky - tu čtvrtou přidal ještě před půlí z pokutového kopu nařízeného za stažení Koláře v šestnáctce Horváth. Po přestávce pak kanonáda v domácím podání pokračovala a Ústí se před vyprodanými ochozy, do nichž se namačkalo 7425 diváků, jen dívalo a divilo, jakou lekci dostává. Nakonec Severočeši odjeli se sedmigólovým výpraskem.