Plzeň vstoupila do poháru vítězně, vyhrála v Mostě 4:1

Fotbalisté Viktorie Plzeň zdolali první překážku na cestě k obhajobě domácího poháru s lehkostí. Vedoucí tým ligové tabulky vyhrál v dnešním druhém kole Ondrášovka cupu na hřišti druholigového Mostu 4:1 především zásluhou Bakošova hattricku. Plzeň v Mostu nenechala nic náhodě. Díky volnému víkendu d...

Fotbalisté Viktorie Plzeň zdolali první překážku na cestě k obhajobě domácího poháru s lehkostí. Vedoucí tým ligové tabulky vyhrál v dnešním druhém kole Ondrášovka cupu na hřišti druholigového Mostu 4:1 především zásluhou Bakošova hattricku. Plzeň v Mostu nenechala nic náhodě. Díky volnému víkendu dostala prostor prakticky nejsilnější sestava, která rychle zhasila mostecké naděje. Už v 10. minutě vylétl ze středového kruhu Horváthův precizní nákop přes obránce a Bakoš ho uklidil do sítě. V 23. minutě vychytal další Bakošovo sólo brankář Paleček, ale po zmatcích míč dotlačil do sítě Rada. Bakoš ještě do přestávky stihl další dva góly a tím bylo prakticky po zápase. V závěru už jen snížil Makedonec Danovski.