Pokračovala Rakoextraliga pozemního hokeje

HC 1972 Rakovník - Plzeň Litice 1:1. Třetí tým soutěže, Rakovník, již od začátku zápasu ukázal názorně v čem je jeho síla.

Velké množství dlouhých balónů vzduchem i po zemi zaměstnávalo plzeňskou obranu, zabíhání jednotlivých řad soupeře do útočných prostorů ze začátku vyvolávalo v Litické obraně náznaky chaosu. Ale včasné stažení zálohy a zónové vykrývání prostoru postupně otupilo rakovnický systém. Rakovničtí se dostávali tu a tam do litického obranného kruhu, ale gólové situace jejich tlak nepřinášel. Jedinou hrozbu představovaly trestného rohy domácího týmu, gólman Martin Vokurka v prvním poločase tuto hrozbu úspěšně odvracel.
Druhý poločas přinesl změněnou taktiku od hostů z Plzně, útočné řady vysunuly dopředu svoji aktivitu, domácí začali mít problémy se svojí rozehrou. V 15.minutě druhé půle litický Dolejš obešel dokonce domácího brankáře, ale tváří v tvář prázdné brance zaváhal a branku vysoko přestřelil. Ihned z protiútoku rakovničtí nastřelili tyčku a zápas konečně začal nabírat více na obrátkách. Rakovničtí nakonec proměnili jeden z jejich osmi trestných rohů, když domácímu ostrostřelci Josefu Daškovi pomohla náhodná teč hostů ke vstřelení prvního gólu. Jenže v tu dobu to byli plzeňáci , kdo udávali tón zápasu. Martin Brada vybojoval míček v rohu trestného kruhu, poslal ho před branku domácích , kam jej pohodlně zasunul v prvním poločase neúspěšný Jan Dolejš. A to ještě v poslední minutě při trestném rohu trefil po signálu před rakovnickou brankou litický David Vychron hokejku domácího Daška, po té co překonal jejich brankáře.
Litičtí zůstávají po této remíze na pátém místě tabulky, která se po jarní části sezóny zúží jen na šest celků.