Senco se rozešlo s Vejprnicemi smírně

O víkendu pokračovala dalším, již 25. kolem fotbalová divize. Na programu bylo i derby dvou týmů, které se velmi dobře znají, Senca Doubravky s Vejprnicemi.

O víkendu pokračovala dalším, již 25. kolem fotbalová divize. Na programu bylo i derby dvou týmů, které se velmi dobře znají, Senca Doubravky s Vejprnicemi. Právě Vejprničtí, kteří jsou na třetím místě tabulky byli proti deváté Doubravce mírným favoritem. Na Doubravce se hrálo takřka celý zápas za vytrvalého deště. Hosté, kteří nastoupili bez Jindráčka a Šámala se dostávaly do šancí hlavně s první půli, své šance však Bublík ani Košťál nevyužili. Jak uvedl Jaroslav Urbánek, trenér SK Senco Doubravka, ani domácí tým nebyl kompletní, trenéru Urbánkovi chyběli hlavně Boček se Semanem. 19:36 Po počátečním oťukávání zatlačili vejprničtí domácí hráče do obranné ulity, avšak ze svého tlaku vytěžili pouze několik standardních situací.
Po změně stran Doubravka vyrovnala hru a její útočníci začali zaměstnávat brankáře Vejprnic Šmrhu. V koncovce však byli často nedůrazní nebo nepřesní.
V 70. minutě se domácí vehementně dožadovali odpískání penalty, když ve vápně při souboji upadl Jareš.22:40

25:00 já si myslím – 09 jaro
25:55 tak určitě – 26:04 spokojený
26:29 v první řadě – 46 zasloužená

V příštím kole jedou doubravečtí do Kaplic, Vejprnice přivítají na svém hřišti Tábor