Škoda Transportation podpoří plzeňské hokejisty i příští rok

Společnost Škoda Transportation zůstává generálním partnerem hokejového klubu HC Škoda Plzeň i v nadcházející sezóně 2016-2017. Naváže tak na několikaletou tradici podpory plzeňského hokeje.

nostresszpravytop

Škodovka podporuje plzeňský hokej už 7 let, a to od sezóny 2009/2010, kdy se na dresy hokejového klubu vrátilo logo s okřídleným šípem. Od roku 2012 se Škoda Transportation stala generálním partnerem a klub od té doby nese jméno Škoda. 

„Škoda Transportation a hokejový klub HC Škoda Plzeň k sobě neodmyslitelně patří už několik sezón, a proto jsem rád, že naše tradiční spolupráce bude pokračovat. Plzeňskému týmu dlouhodobě fandím a přeji mu hodně štěstí,“ řekl Josef Bernard, člen dozorčí rady Škoda Transportation.

„Škoda Transporation je významným partnerem klubu již několik let. Společně se nám povedlo získat extraligový titul a já pevně věřím, že se nejednalo o poslední. Velmi mě těší, že je tato významná firma, která je svázána s historií Plzně našim partnerem a spolupráce i nadále pokračuje“ dodal k nově podepsané smlouvě o partnerství šéf klubu a ikona plzeňského týmu Martin Straka.

Josef Bernard a Martin Straka se potkávají i mimo pracovní povinnosti. Oba jsou patrony projektu Škoda FIT, jehož cílem je podpořit vědomí, že zdravá výživa, pohyb a péče o zdraví by se měla stát samozřejmou součástí života. Společně se tak účastní právě probíhající jarní série výběhů s osobnostmi po městech plzeňského kraje. Vyústěním projektu bude Škoda FIT Půlmaraton, který se uskuteční 28. května v Plzni. 

Kromě hokeje podporuje Škoda Transportation také další sportovní aktivity. Firma sponzoruje dva sportovní areály – Škodaland a Škoda Sport Park a také Atletický klub Plzeň. Od podzimu 2015 je Škoda Transportation iniciátorem projektu Škoda FIT.Komentáře

Váš komentář článku...

lite zprávy

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018
seo uniweb