Sprinter Szetei má nový krajský rekord

Stříbrnou medaili a nový krajský rekord si z M ČR v halové atletice o víkendu odvezl sprintér AK Škody Plzeň Petr Szetei.V běhu na 200m podlehl jen Jiřímu Vojtíkovi z pražského Olympu a časem 21,28s si na této trati výrazně posunul svoje osobní maximum. Osobní nejlepší výkon v nejkratším sprintu-60m...

Stříbrnou medaili a nový krajský rekord si z M ČR v halové atletice o víkendu odvezl sprintér AK Škody Plzeň Petr Szetei.V běhu na 200m podlehl jen Jiřímu Vojtíkovi z pražského Olympu a časem 21,28s si na této trati výrazně posunul svoje osobní maximum. Osobní nejlepší výkon v nejkratším sprintu-60m předvedla i Pavlína Vostatková /Sokol Plzeň/,které medaile unikla o pouhou jednu setinu vteřiny. Vostatková doběhla ve finále čtvrtá s časem 7,50s.Do finálové osmičky se v nabité soutěži výškařů dostal i David Kovalský/SkPlz/,který obsadil osmou příču ,překonal výšku 208cm.