V nabitém poli Giant ligy triumfoval Štybar

Ve sportovním areálu Rapid sport se včera vpodvečer sešla vynikající konkurence 66 jezdců, v Plzni se tak cyklistice opravdu daří. Před Mistrovskou časovkou se otestoval dvojnásobný Mistr světa cyklokrosař Zdeněk Štybar (FIDEA), který byl hned u prvního úniku na 5. km.

Ve sportovním areálu Rapid sport se včera vpodvečer sešla vynikající konkurence 66 jezdců, v Plzni se tak cyklistice opravdu daří. Před Mistrovskou časovkou se otestoval dvojnásobný Mistr světa cyklokrosař Zdeněk Štybar (FIDEA), který byl hned u prvního úniku na 5. km. Společně s dalšími 13 jezdci, kde tahali hlavně jezdci AC SPARTA PRAHA v čele s Petrem Pučelíkem, cyklokrosařem Kamilem Ausbuherem(CK Podbořany) a stále se lepšícím Ondřejem Zelinkou (Atlas personal) a Ladislavem Fabišovským (CK Koruna Praline). Diváci a fanoušci byli tentokrát taky vynikající, neb začali ke konci závodu přihazovat jezdcům finanční prémie na zrychlení a oživení závodu. Posledních jedenáct kol před cílem se prémie dokonce pískaly každé kolo. Závod se jel na cíl a ze závěrečného spurtu se radoval Zdeněk Štybar, který tak vystoupil na stupně nejvyšší.