Viktoria slavi 95. výročí založení klubu

Plzeňský fotbalový klub bude slavit v neděli, přijedou i slavní odchovanci Petr Čech či Vítězslav Lavička. Bohužel nedorazí Pavel Nedvěd.

Na neděli 3. září připravil fotbalový klub Viktoria Plzeň oslavy k 95. výročí založení klubu. V rámci slavnostního odpoledne na městském stadionu ve Štruncových sadech nabízí fanouškům bohatý program.
Akce se zúčastní i řada bývalých hráčů a odchovanců Viktorie či Škody. Bohužel nedorazí největší hvězda Pavel Nedvěd, který musí plnit klubové povinnosti v Juventusu Turín. Ale dorazit by měl reprezentační gólman Petr Čech, současný kouč Liberce Vítězslav Lavička nebo František Straka, ještě na jaře trenér prvoligové Viktorie.

Stará garda FC Viktoria Plzeň v. Traditional team Regensburg

16:45 slavnostní křest knihy „Vzestupy a pády Viktorie Plzeň“ na hlavní ploše stadionu, za účasti autorů a kmotrů knihy. Kniha bude též premiérově v prodeji ve stánku se suvenýry.

17:00 premiéra nové hymny FC Viktoria Plzeń za účasti autorů hudby, textu a interpretů na hlavní ploše stadionu

17:15 večerní fotbalový zápas
FC Viktoria Plzeň (ligový tým) v. „výběr Bavorska“

18:00 představení ženského A-týmu FC Viktoria Plzeň a dovednostní soutěž hráček v přesné střelbě na hlavní ploše stadionu (poločasová přestávka utkání)

19:00 konec utkání a slavnostní zakončení oslav 95. let Viktorie Plzeň ve Štruncových sadech

Jednotné vstupné na tuto akci činí 50,- Kč. Děti do 15-ti let v doprovodu dospělé osoby mají vstup zdarma.