Viktoriáni přehráli Brno a jsou v tabulce čtvrtí

Fotbalisté Viktorie Plzeň vstoupili nad očekávání dobře do jarní prvoligové sezony. V souboji tabulkových sousedů jasně přehráli Brno a po výhře 2:0 se posunuli na čtvrté místo. Prim v plzeňském dresu dnes hráli hostující nováčci Varadi a Sylvestre, kteří vstřelili hned ve své premiéře po jedné bran...

Fotbalisté Viktorie Plzeň vstoupili nad očekávání dobře do jarní prvoligové sezony. V souboji tabulkových sousedů jasně přehráli Brno a po výhře 2:0 se posunuli na čtvrté místo. Prim v plzeňském dresu dnes hráli hostující nováčci Varadi a Sylvestre, kteří vstřelili hned ve své premiéře po jedné brance. Varadiho úvodní gól padl po chybě brněnské obrany ve 22. minutě, Sylvestre přidal druhý z penalty po faulu na Krbečka ve 35. minutě. Plzeň dovedla zápas k vítězství s absolutním přehledem a ambicióznímu Brnu, které ohlásilo útok na poháry, nedala vůbec šanci. Plzeň se posunula na 4. místo v tabulce a v příštím zápase zajíždí na hřiště pražských Bohemians.