Franchisa roku 2017 zná své vítěze, bodoval plzeňský Švejk Restaurant

Koncept Švejk Restaurant bodoval v soutěži Franchisa roku 2017


KB Franchisorem roku a zároveň Broker Consulting Skokanem roku je CENTURY 21 Czech Republic, bodovaly i NATURHOUSE a Švejk Restaurant.

Praha, 15. června 2018 – Držitelem titulu Komerční Banka – Franchisor roku se v letošním 3. ročníku stal koncept CENTURY 21 Czech Republic, ocenění Broker Consulting - Skokan roku získala rovněž franchisová síť CENTURY 21 Czech Republic. Cenu ČAF za podporu a rozvoj franchisingu, kterou uděluje Správní rada ČAF, obdržela Doc. Ing. Lenka Turnerová, CSc. a Cenu veřejnosti si v internetovém hlasování vydobyl koncept Foreigners.cz.

O titul Komerční banka – Franchisor roku 2017 se letos utkalo 10 franchisových konceptů, které z 18 přihlášených postoupilo do druhého finálového kola. Vítězem třetího ročníku v kategorii KB Franchisor roku se tak stala po absolvování osobní obhajoby před porotci soutěže česká franchisová pobočka celosvětové realitní sítě CENTURY 21 Czech Republic. Své prvenství na extrémně konkurenčním realitním trhu staví na prvotřídních službách a kvalitním poradenství, jímž její makléři pomáhají klientům s prodejem, koupí či pronájmem nemovitostí. Na 2. místě se umístil Švejk Restaurant a 3. místo si odnesl koncept Business for Breakfast.

Vítězové získali nejen titul, ale mimo jiné i roční členství v České asociaci franchisingu zdarma. Porotci při hodnocení a osobních rozhovorech posuzovali nejen hospodářské výsledky uvedených sítí, ale také zejména jejich příběh. Cena je udělována pod patronací Komerční banky.

Kategorie Broker Consulting – Skokan roku oceňuje franchisový koncept, který v daném roce otevřel největší počet poboček. V této kategorii zvítězila rovněž celosvětová realitní franchisová síť CENTURY 21 Czech Republic. Druhé místo získala síť dietetických center NATURHOUSE (loňský výherce kategorie KB Franchisor roku a Broker Consulting Skokan roku). Na třetím místě se umístil The Alternative Board ® (TAB), největší světový poskytovatel franšízového systému v oblasti externích poradních boardů a koučinku pro podnikatele. Cena je udělována pod patronací společnosti Broker Consulting.

Správní rada ČAF na základě předložených projektů pak vyhodnotila a udělila Cenu za podporu a rozvoj franchisingu. Ta náleží franšízovému konceptu nebo jinému subjektu, který se významně zasloužil o přínos v oblasti franchisingu pro odbornou i laickou veřejnost. Držitelkou tohoto ocenění se pro letošní ročník stala docentka Lenka Turnerová. Za 27 roků v oboru vychovala a vzdělala stovky studentů ve franchisingu, díky publikační a přednáškové činnosti seznámila tisíce zájemců o podnikání s možnostmi franchisingu.

Nově byla v rámci 3. ročníku Franchisy roku udělena Cena veřejnosti, která je určena pro všechny fyzické i právnické osoby-franchisory a master-franchisanty. Prostřednictvím on-line hlasování zvítězila, ze 41 nominovaných franchisových konceptů, agentura Foreigners.cz, která poskytuje komplexní relokační služby pro expaty a usnadňuje tak zahraničním pracovníkům a studentům přesun z jejich země do ČR.

Třetí ročník soutěže Franchisa roku máme úspěšně za sebou, výsledky byly uveřejněny a ceny mají své majitele. Gratulujeme všem vítězům a děkujeme všem odvážným účastníkům soutěže. Velké díky patří rovněž partnerům a porotě. Máme velikou radost, že se třetí ročník  setkal s velkým zájmem franšízových konceptů, ale i medií a veřejnosti. Těšíme se z nových finalistů a jejich úspěchů. Věříme, že zájem o soutěž a franchising samotný bude stoupat a těšíme se na další úspěšné koncepty,“ shrnuje Klára Opletalová, tajemnice České asociace franchisingu.

Kategorie Komerční banka Franchisor roku 2017:

  1. místo: CENTURY 21 Czech Republic, century21.cz

  2. místo: Švejk Restaurant (www.svejk.cz)

  3. místo: Business for Breakfast (www.bforb.cz)

(Finalisté: Century21, TAB, Uniglobe, SKLIZENO, ORIGINAL BEER SPA, Mr. KEBAB, Foreigners.cz, Business for Breakfast, Švejk Restaurant, BODY EXPRESS)

Kategorie Broker Consulting - Skokan roku 2017:

  1. místo: CENTURY 21 Czech Republic (century21.cz)

  2. místo: NATURHOUSE (naturhouse-cz.cz)

  3. místo: TAB The Alternative Board, (tabcz.cz)

(Nominovaní: Century21, NATURHOUSE, TAB The Alternative Board, BODY EXPRESS)

Kategorie Cena ČAF za podporu a rozvoj franchisingu 2017:

Doc. Ing. Lenka Turnerová CSc. docentka habilitovaná v oboru franchisingu

Kontakt na provozovatele ocěněného konceptu:

DAOS PLUS s.r.o.

Dvořákova 3, Plzeň 301 00
Email: info@svejk.cz
web: www.svejk.cz

Facebook: facebook/svejk.cz

Fotogalerie

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 01.08.2018 13:500 +
 
Nová Škoda Kamiq - Akční modely Fresh

Hlavní zprávy

 

Uniweb weby