Sháníte specialistu na odhady nemovitostí v Plzeňském kraji?

Potřebujete znalecký posudek pro svou nemovitost v Plzeňském kraji? Rád vám pomohu. Mám bohaté zkušenosti již od roku 1995.

potisk adapt print

Pokud potřebujete odhad či znalecký posudek pro svou nemovitost v Plzeňském kraji, rád vám pomohu. Jmenuji se Bc. Zbyněk Sova a ocením vše od pozemků, přes rodinné domy, rekreační chaty či chalupy, komerční objekty a provozovny, výrobní haly až po složité průmyslové areály v celém Plzeňském kraji.

Jsem odhadce nemovitostí již od roku 1995

Dne 8.11.1995 jsem byl předsedou Krajského soudu v Plzni jmenován soudním znalcem v oboru: ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Jsem členem Komory soudních znalců ČR, kde se pravidelně zúčastňuji zasedání a schůzí, kde konzultujeme nové poznatky v oblasti oceňování nemovitostí.

Pro zvýšení kvality poskytovaných služeb jsem absolvoval v letech 1997 – 1999 specializované školení pro oceňování nemovitostí a pozemků v podmínkách tržního hospodářství pro pracovní činnost odhadce majetku u příslušných vzdělávacích organizací a v současné době jsem smluvním znalcem pro větší část bankovních domů působících v našem regionu.

V roce 2009 jsem zvýšil svoji kvalifikaci získáním certifikátu QON – Odhadce nemovitostí. Certifikát osvědčuje odbornou způsobilost pro ocenění kategorie majetku, při oceňování majetku pro úvěrové a hypoteční úvěrové řízení v komerčních bankách. Jedná se o nezávislou činnost při stanovení hodnoty majetku, který může být předmětem zástavy a má výrazný vliv na bonitu a hospodářský výsledek banky.

Znalecký posudek vám mohu zpracovat za účelem:

  • daně z převodu nemovitostí

  • dědického řízení

  • pro vlastní potřebu objednavatele

  • pro majetkové vypořádání

  • stanovení obvyklého nájemného

  • stanovení ceny obvyklé

  • stanovení hodnoty věcného břemene

  • vkladu majetku do společnosti

Pro zpracování znaleckého posudku je třeba zajistit aktuální výpis z katastru nemovitostí (list vlastnictví), kopii katastrální mapy, případně nabývací titul (kupní smlouva, darovací smlouva, apod.), další podklady na základě individuální konzultace.

Kontakty

Bc. Zbyněk Sova

IČO:16726146

e-mail: zbyneksova@seznam.cz

Mobil: 602 473 045

Tel.: 374 622 051

Web: http://www.odhady-nemovitosti-plzen.cz

Autor: Zbyněk Sova - Odhadce nemovitostí Článek může obsahovat komerční sdělení.

NetConcert George Duke Band

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Eastwood Symphonic

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby