BrickHouse s.r.o.

+420 702 060 093 +420 702 060 094 info@brickhouse.cz www.brickhouse.cz/
2 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • Zborovská 36, Plzeň 30100
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Petřínská 39
Provedení stavebních prací, včetně dodávky materiálu. Stavby rodinných ... domků. Půdní vestavby. Montáž sádrokartonových podhledů a příček. Zateplování fasád. Rekonstrukce staveb. Projektová a inženýrská činnost. Truhlářství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 1550/176b
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a v ... ybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nezvěstice | Žákava 162
Firma DFH Haus CZ s.r.o. se sídlem v Žákavé je dceřinná společnost fir ... my DFH Deutsche Fertighaus Holding AG. Společnost DFH Haus CZ s.r.o. byla založena v roce 1995 a dodnes se zaměřuje především na výrobu nízkoenergetických dřevostaveb značky OKAL pro německý trh.
Detail Přejít na web Hodnotit

Klatovy | nám. Míru 65
Specializujeme se na developerskou činnost, momentálně pracujeme na pr ... ojektech v Plzeňském, Středočeském a Karlovarském kraji. Náplní naší práce je stavba netradičních bytových domů poskytujících kvalitní a pohodlné bydlení. Jako developerská firma působíme na trhu už od roku 2005. Máme na sebou mnoho odpracovaných projektů hlavně v Plzeňském kraji, neboť se primárně soustředíme na rozvoj v okolí našeho bydliště.
Detail Přejít na web Hodnotit

O nás

Jsme stavebně obchodní a poradenská společnost zaměřující se na realizaci zděných rodinných domů a rekonstrukcí domů po celé ČR.

Poradenská činnost

Klientům pomáháme v oblasti vyhledávání vhodných ploch, zahrad a pozemků pro budoucí výstavbu zejména v oblasti bydlení. Samozřejmostí pro nás je provedení projektové dokumentace domu, vyřízení stavebního povolení, realizace stavebně – technického dohledu na stavbě a zajištění kolaudace. Individuální přístup k požadavkům klienta již od počátku návrhu projektu, zabezpečení možnosti financování, právního servisu a také prodeje stávající nemovitosti.

Domy na klíč

Provádíme rekonstrukci rodinných domů či kompletní realizaci zděných domů na klíč. Nabízíme nové domy bez pozemku i s pozemkem v okolí Plzně. Zabýváme se stavbou nízkonákladových rodinných domů. Klademe důraz na kvalitu, nízkou cenu a jednoduchost. Jedná se nejen o bungalovy, ale i o patrové domy s půdorysy již od 60 m2. 

Informujte se v naší nabídce a kontaktujte nás!
Kontakt:
Brickhouse, s.r.o.
Adresa: Zborovská 36, Plzeň
Telefon: 
+420 702 060 093
+420 702 060 094
Email: info@brickhouse.cz

Komentáře & Hodnocení - BrickHouse s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Jak na zdravé bydlení?
Co je to zdravé bydlení a jak s ním souvisí syndrom nemocných budov?

Stavíme s Ytongem!

Před 4 roky
Foto: Stavíme s Ytongem!
Již osmým rokem stavíme naše domy se stavebním systémem Ytong a rádi bychom Vám představili více o t
Jarní servisní akce