FORTE-WESPA

+420 371 727 518 forte-wespa@forte-wespa.cz www.forte-wespa.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
  • Václava Nového 460 , Rokycany 33701
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň Slovany | Guldenerova 2597/11
Nová prodejna elektroinstalačního materiálu a svítidel v Plzni Slovane ... ch nabízí široký sortiment materiálu, svítidel a nářadí a odborné poradenství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Alej Svobody 1276/17
Moderně vybavená prodejna nabízí široký sortiment elektroinstalačního ... materiálu a svítidel, velkorysý showroom, parkoviště a vlastní dopravu.
Detail Přejít na web Hodnotit

Ryze česká firma Forte-Wespa vznikla v roce 1992. Zabezpečuje kompletní vybavení řezáren od výkresové studie až po realizaci.

Nemalou měrou se naše firma zabývá profesionálním servisem -ostřením pilových kotoučů a pilových pásů,specializuje se na přesné broušení nástrojů pro zpracování kovů a dřeva (úprava geometrie, renovace) dle požadavků zákazníka.

Hlavním výrobním programem firmy Forte-Wespa je výroba pilových pásů na kov od šířek 6 až 80 mm. Všechny pilové pásy prochází kontrolou na špičkových měřících přístrojích. Pásy jsou určeny na dělení oceli, neželezných kovů, nerezové a kyselinovzdorné oceli, titanové a speciální bronzy, umělé hmoty i dřevo až po těžko obrobitelné zvláštní slitiny.

Firma působí v oblasti pásových pil. Instalace strojů i servis je samozřejmě zabezpečen vlastními servisními techniky.

Naši odborní pracovníci doporučí zákazníkovi na základě jeho technických údajů (velikost a tvar řezaného materiálu, druh materiálu) nejvhodnější pás na řezání. Kombinací různých šířek pásů, tvaru zubů, úhlu třísky a rozvorem zubů jsou výrobní možnosti tak veliké, že pokryjí nejrůznější požadavky výroby. Přesto další speciální pásy je možné vyrobit na zakázku.

Po celou dobu svého působení na trhu se firma stále snaží o zlepšování služeb svým zákazníkům.

Na základě požadavků trhu byl sortiment rozšířen o pilové pásy na dřevo, pilové kotouče na kov, dřevo a nástroje pro dřevozpracující průmysl.

Od roku 2001 prošla firma velice náročnou zkouškou výrobní, servisní i organizační a dokázala získat osvědčení ISO 9001:2000 renomovanou certifikační firmou Bureau Veritas Quality International (BVQI), kterou v sprnu 2004 obhájila.

Komentáře & Hodnocení - FORTE-WESPA

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář