HAIR ART DESIGN

603 472 002,773 666 642 info@hairartdesign.comTato adresa je chráněna proti spamován www.hairartdesign.com
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Rybářská 10 , Plzeň 30100
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Bezručova 31

Plzeň | Gerská 1951/15
V salonech Gerská a Klatovská provozujeme profesionální kadeřnické slu ... žby, denní a slavnostní líčení, účesy, permanentní make-up a modeláž nehtů v Plzni. Prodáváme také kvalitní značkovou vlasovou kosmetiku.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Havlíčkova 728/3

Plzeň | Smetanovy sady 11
Design od hlavy až k patě.

Kadeřnictví Hair Art Design funguje od roku 2001. Speciální salon, kde se češou aktuální trendy se snadnou úpravou. Melírování a barvení nejšetrnějšími produkty na trhu. Sledujeme nejnovější módní události jak u nás tak v zahraničí. Snažíme se ke každému klientovi přistupovat individuálně a vytvořit účes na míru.

V HairartDesign se specializujeme zvlášť na střih (Monika) a colorování vlasů (Klára). Zajímají nás módní trendy a školíme se ( stáž v Londýně Andrew Jose, ve Vídni, ....). Kadeřnice Monika se roku 2001 účastnila ve finálé hairdressing awards 2001 nominovanou na Objev roku. Účastníme se fashion focení pro módní návrháře. A vlasové tvorby na přehlídkách (Design Block 08). Naši práci shlédněte v naši galerii. V saloně HairArtDesign najdete také BIO produkty na vlasy. Speciální produkty a barvy napokožku s lupénkou a dermatitidou.

Pracujeme s L´oreal, S- factor, TIGI, Goldwell, Osis, ...

Komentáře & Hodnocení - HAIR ART DESIGN

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář