Hotel Malá Paříž

+420 376 397 511 pariz@iol.cz www.malapariz.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnocení (1)
w
  • , Železná Ruda-Špičák 17 34004
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Sady 5. května 57
Hotel Courtyard by Marriott Pilsen nabízí komfortní ubytování v 195 po ... kojích, unikátní konferenční prostory s přístupem na terasu jsou vhodné pro všechny typy firemních akcí, speciálních příležitostí a svateb.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | U Prazdroje 6
Angelo Hotel Pilsen, vedený společností Vienna International Hotels an ... d Resorts je třetí svého druhu po stejnojmenných hotelích v Praze a Mnichově.
Detail Přejít na web Hodnotit


Plzeň | V Lomech 11
Rodinný hotel v příjemné lokalitě vedle parku s jezírkem nabízí ubytov ... ání se snídaní, restauraci s letní terasou, lobby bar a wellness. Předností hotelu je tichá a klidná lokalita uprostřed zeleně, dobrá dostupnost do centra města, příznivé ceny.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nepomuk | náměstí Augustina Němejce 69
Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel v Nepomuku nabízí ubytování ... ve stylových pokojích, Švejk restaurant, kavárnu a společenský sál pro pořádání konferencí, firemních školení, rautů, plesů a svateb včetně letního grilování na terase.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Letkov 180
Vyzkoušejte rodinný sportpenzion blízko Plzně! Nabízíme ubytování v po ... kojích i apartmánech. K dispozici řada sportovních a relaxačních služeb.
Detail Přejít na web Hodnotit

Komentáře & Hodnocení - Hotel Malá Paříž

  • Před 2 roky

    Navštívil jsem s rodinou část Šumavy.. při turistice jsme se zastavily na hotelu Malá Paříž na pozdní oběd.. jídlo bylo výtečné a slečna servírka moc milá a vyšla nám v mnoha prosbách vstříc.. Určitě doporučuji zajít na příjemné posezení, dobré jídlo a příjemný kolektiv...

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář