Hotel U BRANKY

374622526 hotelubranky@seznam.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Plzeňská 420 , Stříbro 34901
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Sady 5. května 57
Hotel Courtyard by Marriott Pilsen nabízí komfortní ubytování v 195 po ... kojích, unikátní konferenční prostory s přístupem na terasu jsou vhodné pro všechny typy firemních akcí, speciálních příležitostí a svateb.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | U Prazdroje 6
Angelo Hotel Pilsen, vedený společností Vienna International Hotels an ... d Resorts je třetí svého druhu po stejnojmenných hotelích v Praze a Mnichově.
Detail Přejít na web Hodnotit


Plzeň | V Lomech 11
Rodinný hotel v příjemné lokalitě vedle parku s jezírkem nabízí ubytov ... ání se snídaní, restauraci s letní terasou, lobby bar a wellness. Předností hotelu je tichá a klidná lokalita uprostřed zeleně, dobrá dostupnost do centra města, příznivé ceny.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nepomuk | náměstí Augustina Němejce 69
Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel v Nepomuku nabízí ubytování ... ve stylových pokojích, Švejk restaurant, kavárnu a společenský sál pro pořádání konferencí, firemních školení, rautů, plesů a svateb včetně letního grilování na terase.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Letkov 180
Vyzkoušejte rodinný sportpenzion blízko Plzně! Nabízíme ubytování v po ... kojích i apartmánech. K dispozici řada sportovních a relaxačních služeb.
Detail Přejít na web Hodnotit

 

Vážené dámy a pánové,

            cestujete-li po dálnici Praha-Plzeň-Rozvadov, vyplatí se Vám navštívit jen několik kilometrů vzdálené historické hornické město Stříbro, proslulé ve středověku těžbou zlata  a stříbra.

         Pokud se rozhodnete u nás zastavit, rádi Vás přivítáme v našem hotelu

„ U Branky“.

 

Hotel Vám může posloužit jako základna pro prázdninové výlety po stříbrském regionu, nebo pro klidné ubytování při Vašich služebních cestách.

        

         Hotel se nachází u silničního mostu přes řeku Mži.

 Poskytuje ubytování pro 30 osob v 1-4 lůžkových pokojích vybavených sociálním zařízením, televizí a telefonem. K hotelu naleží uzamčené parkoviště. Naše obsluha Vám v celodenním restauračním provozu ráda nabídne jídla jak české, tak mezinárodní kuchyně.

Součástí hotelu je salonek pro 30 osob, kulečníková herna a letní terasa.

Kapacita restaurace 70 míst, po telefonické objednávce možnost zajištění stravování zájezdů.

         Těšíme se na shledání s Vámi.

Komentáře & Hodnocení - Hotel U BRANKY

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář