NOVATEC Fenster+Türen s.r.o.

377911009 info@novatec.cz www.novatec.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Na Perkách 635 , Sulkov 33021
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Stříbro | Ostrov u Stříbra 11
Výroba automatických dveřních systémů. Automatické dveřní systémy, ga ... rážová a průmyslová vrata.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Libušínská 125
Prodejna stavebních materiálů s dlouholetou tradicí. Rozvoz zakoupenéh ... o zboží vlastní autodopravou až na stavbu.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Na Roudné 1550/176b
Nabízíme občanské, inženýrské a průmyslové stavby včetně interiérů a v ... ybavení, rodinné domy. Provedeme rekonstrukce a adaptace budov, půdní vestavby i nástavby budov, zajištění uvedení do provozu a kolaudace stavby. Stavby na klíč.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Domažlická 1123/194

Kyšice | Polní 246
Naše dveře: to je velkoobchod, maloobchod a montáže dveří a zárubní Sa ... peli, Masonite, Tredo, Loprais, Prüm, Solodoor a dalších výrobců.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Hřbitovní 17
Maloobchodní a velkoobchodní prodej parket, dřevěných a laminátových p ... odlah, PVC. Realizace podlahářských prací.
Detail Přejít na web Hodnotit

Dřevo
Křídlo a rám je vyroben z vysoce kvalitního materiálu vysušeného na 12%. Třívrstvé lepené lamely odolávají objemovým a tvarovým změnám. Pečlivý výběr materiálu a lamelování zaručují splnění nejpřísnějších požadavků na kvalitu, sukatost (viditelné plochy bez suků ) a směr let řeziva (krajní lamela musí mít radiální řez). Materiál kvality B může mít nastavované lamely, materiál kvality A musí mít krajní lamely bez nastavování, to jest z jednoho kusu prostého všech vad.

Kování
Křídlo s rámem je spojeno speciálním obvodovým kováním ROTO NT,vyráběné firmou ROTO. Toto kování umožňuje otevírání křídla okolo levé či pravé osy a sklápění o 20 %. Otevírání i sklápění okna se provádí jedinou třípolohovou klikou, která je nabízena v osmi barevných imitacích. Kování je seřízeno tak, aby křídlo zapadlo do rámu lehce a současně zaručovalo maximální těsnost. Má antikorozní úpravu.


Sklo
Používá se isolační dvojsklo 4-16-4 mm, které má hodnotu součinitele tepelné prostupnosti K = 2,9 Wm K a zvukovou neprůzvučnost I = 31 dB. K vysvětlení údaje 4-16-4 mm: 1. číslice udává tloušťku vnějšího skla, 2. číslice tloušťku vzduchové mezery, 3. pak tloušťku vnitřního skla. Při použití vnitřního skla s kovovou reflexní vrstvičkou je hodnota součinitele tepelné prostupnosti K = 1,6 až 1,3 Wm K, při plnění mezery mezi skly plynem (argon) se tato hodnota sníží na 1,3 až 1,1 Wm K. Je také možno použít tzv. teplý rámeček.

Zasklívání
Zasklení oken je provedeno pomocí dřevěné zasklívací lišty,jež je připevněna nastřelením v drážce pro tmel .Viditelný povrch lišty není opticky ani mechanicky poškozen. Dvojsklo pomáhají vycentrovat podložky, o bezvadné utěsnění se postará vstřikovaný silikonový tmel trvale pružný a odolný proti povětrnostním vlivům. Silikonové těsnění je možno užít v barvě transparentní (průhledné), bílé, žluté a hnědé. 
 
Kvalita
Vysoká kvalita je zaručena průběžnými kontrolami vstupních materiálů, kontrolami průběhu výroby i expedicí. Okna plně vyhovují normě ČSN, DIN i ostatním evropským normám.

Komentáře & Hodnocení - NOVATEC Fenster+Türen s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář