PARKHOTEL Congress Center Plzeň

378 772 977 hotel@parkhotel-plzen.cz www.parkhotel-czech.eu/
3 Skóre 5 z 5 Hodnotit
w
  • U Borského parku 31, Plzeň 32004
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Sady 5. května 57
Hotel Courtyard by Marriott Pilsen nabízí komfortní ubytování v 195 po ... kojích, unikátní konferenční prostory s přístupem na terasu jsou vhodné pro všechny typy firemních akcí, speciálních příležitostí a svateb.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | U Prazdroje 6
Angelo Hotel Pilsen, vedený společností Vienna International Hotels an ... d Resorts je třetí svého druhu po stejnojmenných hotelích v Praze a Mnichově.
Detail Přejít na web Hodnotit


Plzeň | V Lomech 11
Rodinný hotel v příjemné lokalitě vedle parku s jezírkem nabízí ubytov ... ání se snídaní, restauraci s letní terasou, lobby bar a wellness. Předností hotelu je tichá a klidná lokalita uprostřed zeleně, dobrá dostupnost do centra města, příznivé ceny.
Detail Přejít na web Hodnotit

Nepomuk | náměstí Augustina Němejce 69
Nově zrekonstruovaný tříhvězdičkový hotel v Nepomuku nabízí ubytování ... ve stylových pokojích, Švejk restaurant, kavárnu a společenský sál pro pořádání konferencí, firemních školení, rautů, plesů a svateb včetně letního grilování na terase.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Letkov 180
Vyzkoušejte rodinný sportpenzion blízko Plzně! Nabízíme ubytování v po ... kojích i apartmánech. K dispozici řada sportovních a relaxačních služeb.
Detail Přejít na web Hodnotit

Parkhotel se nachází v  klidném prostředí Borského parku, nedaleko centra místa s hlídaným parkovi­štěm na vlastním pozemku v bezprostřední blízkosti hotelu. Svým klientům nabízí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových pokojích a apartmáECH. Celková ubytovací kapacita je 144 lůžek. Hotel má k dizpozici restauraci, bar, zimní zahradu, letní terasu s altánem. K hotelovým službám patří, prádelna, směnárna, masáže, room service, meetingroom, golf driving range, putting green, tenisové dvorce s antukovým povrchem a krytou tenisovou halu.

REZERVACE : recepce@parkhotel-plzen.cz 

                     www.parkhotel-plzen.cz

OD 1. KVĚTNA 2004  VÝRAZNÉ  ROZŠÍŘENÍ  V KATEGORII FIRST CLASS

CELKOVÁ KAPACITA CCA. 150 LŮŽEK             LOBBY BAR           

MEETINGROOM                         EMPORIO RESTAURANT      

     GARÁŽE            NOVÁ PARKOVACÍ MÍSTA             KONGRES

FITNESS         SAUNA            LUXURY SUITE(*****)

Komentáře & Hodnocení - PARKHOTEL Congress Center Plzeň

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář