Do Viktorie přichází záložník Iván Díaz ze Žiliny

Viktoria Plzeň před startem jarní části sezony posiluje o argentinského záložníka Ivána Díaze, který přichází na hostování s opcí ze Žiliny do konce sezony.

potisk adapt print

Sedmadvacetiletý záložník se během čtvrtečního dne připojí k týmu Adriana Guľy. A právě s novým koučem se velmi dobře znají, setkali se během působení v Trenčíně i Žilině. „Ivána znám velmi dobře, jde o pracovitého a technického hráče. Věřím, že pomůže zvýšit konkurenci v našem týmu,“ řekl trenér Viktorie.

„Se Žilinou i hráčem jsme se domluvili na hostování do konce sezony s následnou opcí. Ivánovi přeji, aby se mu u nás dařilo,“ uvedl Adolf Šádek, generální manažer Viktorie.

Iván Santiago Díaz pochází z Argentiny, v mládežnických kategoriích působil například v týmech River Plate či Panathinaikos Athény. V roce 2012 okusil poprvé slovenskou ligu v dresu Trenčína. Poté se vrátil domů do Argentiny, po čase si jej opět vyhlédl trenér Guľa do Žiliny, kde přispěl k zisku mistrovského titulu.

„Viktoria má obrovský zvuk, jde o špičkový klub. Je to pro mě nová výzva a chtěl bych se prosadit a přispět k týmovému úspěchu. Za tuto šanci jsem vděčný a budu se chtít ukázat v tom nejlepším světle,“ uvedl po podpisu smlouvy Iván Díaz, který si na svůj dres vybral číslo 6.

21letý záložník Dominik Janošek stráví jarní část sezony 2019/2020 na hostování v Mladé Boleslavi.

Dominik Janošek odehraje jarní část soutěže ve středočeském klubu, ke kterému se připojí během čtvrtka. 

„Dominik je bezesporu talentovaný hráč, s nímž máme dlouhodobé plány, a také proto jsme s ním během soustředění prodloužili smlouvu do roku 2023. Po dohodě s trenérem i hráčem jsme vyhodnotili, že bude pro jeho vývoj nejlepší, když bude během jara pravidelně nastupovat a sbírat další ligové zkušenosti,“ uvedl generální manažer klubu Adolf Šádek. 

Janošek odehrál během podzimní části v lize za Viktorku 259 minut v 10 zápasech, do kterých zasáhl, a připsal si jednu asistenci. Zároveň nastoupil do pohárových zápasů na hřišti Olympiakosu Pireus a v Bruselu proti Antverpám.

Hostování je bez následné opce.

fcv

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 12.02.2020 16:080 +
 
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Angelique Kidjo
uniweb weby