Hasičky se svlékly pro dobrou věc!

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor (1.část) s hasičkami ze sdružení SDH ČESKÝ DUB. Odvážné hasičky se odhalily za účelem vytvoření unikátního kalendáře na rok 2012. Dokončení rozhovoru (2.část) zveřejníme v pondělí 28.11.2011.

potisk adapt print

Přinášíme vám exkluzivní rozhovor (1.část) s hasičkami ze sdružení SDH ČESKÝ DUB. Odvážné hasičky se odhalily za účelem vytvoření unikátního kalendáře na rok 2012. Dokončení rozhovoru (2.část) zveřejníme v pondělí 28.11.2011.

Peníze získané z prodeje poputují zčásti organizaci Aposs (poskytování služeb sociální pomoci a podpory, jejichž cílem je zajištění podmínek pro důstojný a aktivní život osob se zdravotním postižením a také Janě Vurstové, jejíž syn Honza má dětskou mozkovou obrnu.

Kalendář Hasičky 2012 stojí 250,- Kč a můžete si ho objednat na e-mailu sdh.ceskydub@seznam.cz.

Odpovídá sympatická hasička MIRKA.

Z jakého důvodu se hasičky svlékají a fotí kalendáře?

Nejdřív jsem viděla film Holky z kalendáře, nejdříve v tom byla zábava, jen pár kalendářů pro sebe k vánocum, rodinu a kamarády. Chtěla jsem, aby se zaplatily náklady. Nakonec se to rozkřiklo, byl dotisk a dokonce i z toho něco málo zbylo :-) Kalendář měl úspěch a nakonec se to rozjelo ve velkém.

Důvod proč to pořád dělám? Letos už jsem nechtěla, ale nakonec mě ukecaly :-) U focení je zábava, pak je šílenost třídit fotky, vybrat, ty co jsou hezké, atd. Nakonec je to lítání, psaní, telefonování, aby vše klaplo do křestu. Vrcholem je křest a pak prodej :-)

Svlékáme? Myslíte, že by si někdo koupil kalendář, kde budeme zachumlané? Ten film byl super v tom, že ty starší ženy se svlékly úplně a přitom nebylo nic vidět. To bylo to hlavní a to jejich nadšení. Být vyfocené, tak jak jsme. Žádné umazávání špíčků nebo gumování celulitidy. Maximum byl upravený obličej - Radku baví nás malovat :-) tak se na nás vyřádila :-) no a proč to nezkusit?

Co na provokativní kalendář říkají vaši manželé a partneři?

Co na to říkají? :-) Manžel řekl, že si stejně všechno udělám jak chci :-) Byl to můj výmysl.

Kdy a jak dlouho kalendář vznikal?

První kalendář vznikl v listopadu 2008 na rok 2009. Další zase v listopadu, a poslední dva - focení srpen, křest na konci září.

Kolik odvážných kalendářů jste již nafotili a kolik jich ještě plánujete do budoucna?

Celkem byly 4 kalendáře a tímto, pro rok 2012 končíme. V kalendáři se vystřídalo celkem devět dívek - za ty čtyři roky.

Jaký máte k Plzni a Plzeňsku vztah?

V Plzni jsem letos byla poprvé. Byla jsem s přáteli sjíždět Berounku :-) a díky nepřízni počasí jsme se podívali i do Plzně :-) do pivovaru :-) A jedna z dívka z kalendáře-předchozích ročníků se letos do Plzně odstěhovala :-)

Co chcete vzkázat Plzeňákům a hasičům a hasičkám z Plzeňského kraje?

Těšíme se na Váš kalendář :-)

Markovská Mirka

sdh.ceskydub@seznam.cz

SDH ČESKÝ DUB

www.sdh-ceskydub.cz


Fotogalerie
weby uniweb zprávy

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
25.11.2011 12:06
0 +
 
Auto CB - Škoda Kamiq

Hlavní zprávy

 

Nový Jogger Dacia
uniweb weby