Léto v Prazdroji: Ochutnejte speciály pivovaru Proud a užijte si muziku

Letošní Léto v Prazdroji potrvá až do 25. srpna a nabídne tu správnou letní idylu: živou muziku pod hvězdnou oblohou a k tomu orosené pivo, chladivé nealko a další vydatné občerstvení.

potisk adapt print

Na nádvoří Plzeňského Prazdroje se odehrají ještě tři skvělé koncerty českých kapel. Čtvrteční večery tak můžete trávit ve společnosti Voxel & Spol., Keks a Děda Mládek Illegal Band.

Kapacita účastníků na koncertech je omezena na 2 000 osob, vstupenky v ceně 50 Kč proto doporučujeme zakoupit s předstihem online na: https://www.prazdrojvisit.cz/kalendar-akci/leto-v-prazdroji-2022/. Nejpozději tak můžete učinit 1 hodinu před začátkem akce. Doprodej vstupenek bude probíhat na místě. Areál se otevře již v 18 hodin.

Léto v Prazdroji 2022 – program
11. 8. Keks
18. 8. Voxel & Spol.
25. 8. Děda Mládek Illegal Band

O pivovaru Proud
Experimentální pivovar Proud, který sídlí v bývalé elektrárně v areálu Plzeňského Prazdroje, uvařil první várku 29. 9. 2020. Ve stálé nabídce pivovaru Proud je nyní TheMže – English Pale Ale 10, Ventill – ležák 11, Soutock – žitná IPA 13, Cotel – Stout 14 a nealkoholické pivo Proovan. Pivovar připravuje různé sezónní speciály, ve spolupráci s dalšími zajímavými partnery experimentuje v rámci limitovaných edic nebo řady barrel-aged, tedy piv stařených v dubových sudech po whisky či víně. Mnohá z těchto piv si již získala nejen četné fanoušky, ale také uznání odborných porot na českých i mezinárodních pivních soutěžích. Pivovar počítá s roční produkcí v řádu několika tisíc hektolitrů piv v sudech a skleněných lahvích. 
Piva z pivovaru Proud jsou v prodeji ve vlastním e-shopu a také na Rohlík.cz, v některých pivotékách i ochutnávkových pivnicích (např. Pivotéka v Pivovarském muzeu v Plzni,  Pult, Pivstro, karlínská pivotéka sedm° či ostravský Dock), ve vybraných prodejnách Makro a Albert v Plzni a Praze a na pivních festivalech. Aktuální informace najdete vždy na webu pivovaru v sekci Kam na pivo. Pivovar nabízí také komentované prohlídky s ochutnávkou, které jsou doslova nabité energií.

Poznámka redaktorky: ve čtvrtek jsem osobně navštívila prazdroj a užila jsem si koncert kapely Extraband. Atmosféra byla super. Pivo chutnalo skvěle. Miluju pivo a těším se, až pojedu do pivních lázní v Nepomuku ochutnat jejich pivko a vyzkoušet pípu, kterou mají na každém pokoji. Těšte se na recenzi!

Andrea Ježková, recenzentka a redaktorka mediální skupiny Region24

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Reviens Bébel!

Hlavní zprávy

 

NetConcert Bobby Shew
uniweb weby