Mladí plavci bojují v Plzni o republikové medaile

Mladé naděje českého plavání se sjely do Plzně. Od čtvrtku do neděle pořádá plavecký klub Slavie VŠ v bazénu na Slovanech Zimní mistrovství ČR dorostu.


Mladé naděje českého plavání se sjíždějí do Plzně. Od včerejška do neděle pořádá plavecký klub Slavie VŠ v bazénu na Slovanech Zimní mistrovství ČR dorostu.
Už minulý víkend proběhlo Zimní mistrovství ČR mladších a starších žáků. V Brně se mezi ročníky 1994 blýskla Eliška Balíková z SK Radbuza stříbrem na 100 m volný způsob a Šimon Ambrož z plzeňské Slavie 3. místem v polohovém závodě na 100 m. Třináctiletí plavci závodili v Kladně a i tam Plzeň uspěla -v barvách Radbuzy vyplavaly sestry Hemzáčkovy 2 stříbrné a 4 bronzové medaile, Andrea Machová ze Slavie VŠ dokonce 3 zlaté, 1 stříbrnou a 2 bronzové a další zlato a stříbro ve štafetách. Nejstarší žáci plavali v Kopřivnici, mistryní republiky se tam stala Barbora Picková z Jiskry Domažlice na osmistovce volným způsobem. Navíc přidala i jedno druhé a jedno třetí místo. Dvě bronzové medaile si vyplavala Monika Šetlíková ze Slavie VŠ Plzeň.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Další články z rubriky

ARCHIV ZPRÁV
ne 17.12.2006 08:350 +
 
Vizovické Trnkobraní 2024

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq