Obvod zahájil investiční akci přístavby nového pavilonu 55. MŠ

Městský obvod Plzeň 3 zahájil předáním staveniště zhotoviteli firmě Stavitelství Šmíd, s.r.o. plánovanou investiční akci přístavby nového pavilonu 55. mateřské školy v Mandlově ulici.


Budováním nového pavilonu a tím rozšířením kapacity této mateřinky začal plzeňský centrální obvod řešit dlouhodobý deficit míst ve spádových mateřských školách, tedy v rámci sídliště Bory a přilehlých částí Radobyčice a Valcha. Za vedení městského obvodu, které stavbu navštívilo 2. června, formálně podepsal předání staveniště I. místostarosta Petr Baloun.

„Jsem velmi potěšen, že firma Stavitelství Šmíd, s. r. o. zajišťující přístavbu nového pavilonu mateřské školy v Mandlově ulici je s námi jako investorem v úzkém kontaktu a ihned po předání staveniště se ujala práce. Pevně věřím, že se nám společným úsilím podaří dodržet velmi napjaté termíny výstavby.“, informuje Petr Baloun.

Stavební firma musí dokončit práce na hrubé stavbě nejpozději do 31. 8. tak, aby mateřská škola mohla zahájit nový školní rok v plném rozsahu. Dokončovací práce tedy budou probíhat za provozu školky s termínem předání hotové stavby nového pavilonu do konce letošního roku. To bude zcela jistě znamenat zvýšené nároky na organizaci práce a činností paní ředitelkou a zaměstnanci mateřské školy.

„Věřím nejen tomu, že stavební termíny budou dodrženy, ale i tomu, že tentokrát již bude přístavba kladně přijata a dětem se nejen ve třídách, ale i v tělocvičně bude líbit a každé ráno se do školky budou těšit.“ dodává David Procházka starosta městského obvodu Plzeň 3.

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
ne 07.06.2020 08:070 +
 
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

NOVÝ RENAULT CAPTUR