Plzeň vyhlašuje dotační program na prevenci kriminality

Rada města Plzně schválila vyhlášení víceletého dotačního programu v oblasti prevence kriminality a protidrogové prevence pro období 2022 až 2025.

weby na míru UNIWEB

Nový systém financování přechází z jednoletých dotačních programů na čtyřleté, přinese tak více jistoty žadatelům. Předpokládaný objem finančních prostředků pro celé období je alokován na 10,2 milionu korun. Žádosti budou přijímány od 12. do 19. listopadu 2021.

„Nový systém na čtyřleté období zajistí poskytovatelům vyšší míru jistoty a stabilitu v plánování rozvoje svých služeb. Dotační systém cílí na podporu organizací, které realizují programy zaměřené na předcházení společensky nežádoucích jevů a jejich nejzávažnější formě – trestné činnosti,“ uvedl radní města Plzně pro oblast bezpečnosti Martin Zrzavecký.

Dotaci město poskytne zejména organizacím, které realizují projekty s dlouhodobým charakterem činnosti, které mohou přispět k řešení aktuální bezpečnostní situace ve městě jak v oblasti prevence kriminality, tak v oblasti protidrogové prevence. Žadatel musí mít sídlo na území města Plzně, nebo provozovat svou činnost či projekt na území města Plzně. Město Plzeň vyhlašuje dotační systém v této oblasti déle než 15 let.

Dotační program bude zveřejněn na webu www.plzen.eu/urad/granty-a-dotace


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
sebevědomá fabia auto cb

Hlavní zprávy

 

Loop jazz SIDE B
uniweb weby