Policisté z obvodního oddělení Plzeň - střed pátrali po pachateli, který si včera mezi jednou a půl třetí v noci z odložené bundy v jednom bytě ve středu města přivlastnil dvanáct tisíc korun. Ukázalo se, že v bytě 47letého majitele se zřejmě slavilo do pozdních nočních hodin.