Plzeňské hotelové noci nabízí zvýhodněné pobytové balíčky

Zvýhodněné balíčky nabízí v zimě plzeňské hotely a penziony. Vedle ubytování a dalších služeb dostanou v rámci Plzeňských hotelových nocí turisté jako bonus zdarma pestrou nabídku zážitků.

potisk adapt print

S předchozí rezervací se tak budou moci zúčastnit komentované prohlídky historického centra či Loosových interiérů. Získají volné vstupy do muzeí a galerií či voucher na 25% slevu na prohlídku Plzeňského Prazdroje. Speciální nabídku Plzeňských hotelových nocí mohou zájemci využít poslední víkend v lednu, únoru a březnu. Z konkrétní nabídky balíčků jednotlivých hotelů je možné vybírat na webu www.plzenskehotelovenoci.cz.

Víkendové pobytové balíčky mimo hlavní turistickou sezonu, zato s výraznou slevou, doplňkovými službami a pestrou nabídkou zážitků v ceně, nabízí v první čtvrtině roku plzeňští ubytovatelé ve spolupráci s provozovateli turistických cílů. Do Plzeňských hotelových nocí se letos zapojilo celkem 18 ubytovacích zařízení od penzionů, přes menší hotely v centru až po větší čtyřhvězdičkové hotely.

„Každý z balíčků obsahuje ubytování se snídaní a různé hotelové služby. V ceně jsou například tříchodová večeře, poukaz do restaurace, wellness, vstup do fitness či pivní lázně. Kompletní balíčky na dvě noci pro dvě osoby se pohybují v cenovém rozmezí od 3350 do 6000 korun. Výhodnou nabídku od 1750 korun lze využít také pouze na jednu noc. Každý si může vybrat dle svých preferencí a finančních možností. Kompletní přehled balíčků je možné najít na webu www.plzenskehotelovenoci.cz,“ vysvětluje Zuzana Koubíková, ředitelka městské příspěvkové organizace Plzeň – TURISMUS, která akci zaštiťuje. 

Pestrá je nejen nabídka ubytování, ale také zážitků, které jsou zdarma či s výraznou slevou součástí každého pobytového balíčku. Všichni turisté, kteří využijí nabídky Plzeňských hotelových nocí, se budou moci zdarma zúčastnit komentované prohlídky historického centra města a komentované prohlídky bytových interiérů navržených světoznámým architektem Adolfem Loosem. Ty je nutné si rezervovat předem, stejně jako prohlídku návštěvnické trasy pivovaru Plzeňský Prazdroj s ochutnávkou v ležáckých sklepích, na kterou klienti získají 25% slevu. 

„K dispozici budou mít také volné vstupenky do Pivovarského muzea, muzea Patton Memorial Pilsen, Západočeského muzea v Plzni a Západočeské galerie v Plzni.  V březnovém termínu získají ubytovaní hosté navíc vstupenky na placené instalace v programu festivalu světla BLIK BLIK, který v Plzni pořádá DEPO2015 v termínu 24. – 25. března,“ doplňuje Zuzana Koubíková.

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Hollywood Voices

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby