S obytňákem za zimní pohodou

Vydejte se do přírody a potěšte se pohledem na zasněženou krajinu z pohodlí obytného vozu. I když bude venku mráz, vy budete mít teplo, ať už se vydáte kamkoliv. Obytný vůz od ObytnakyPlzen.cz vás nikdy nezklame!

weby na míru UNIWEB

Není potřeba vyhledávat drahé hotely, které jsou v zimní sezóně často i nedostupné. Zimního výletování se ale bát nemusíte! Zkuste se podívat na vozy značky Rimor a Sunlight od ObytnakyPlzen.cz!  Jsou spolehlivé, nabízí rozumně řešený interiér, topení si nastavíte na požadovanou teplotu a můžete jet kamkoliv.

Obytné vozy Rimor

Značka Rimor je součástí skupiny Triago – vůdce na trhu s obytnými automobily. Vůle dívat se vpřed s optimismem a výroba s nejvyšší kvalitou, široký výběr možností pro spaní, bydlení a spousty variant úložných prostor a maximální pohodlí to je Rimor. Jeho nedílnou součástí je Italský design, to znamená kvalitu použitých materiálů a precizní zpracovaní.

Obytné vozy Sunlight

Ale pozor je tu značka, která je schopna se značce Rimor vyrovnat, jde o obytné vozy Sunlight. Kvalita je zde na prvním místě, obytné vozy jsou pravidelně servisované a kontrolované. Do obytných vozů vám společnost Tonalli West s.r.o. namontuje různé doplňky na přání (markýzy, solární panely, baterie, tažné zařízení, nosiče kol a skútrů).

Ještě váháte? Tak se zkuste přijít nezávazně podívat!  

Kontakty

Tonalli West s.r.o
Telefon: +420 777 312 242
E-mail: prodej@obytnakyplzen.cz
Web: ObytnakyPlzen.cz

Fotogalerie
NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

NetConcert Brecker Brothers Band Reunion
uniweb weby