Sháníte specialistu na odhady nemovitostí v Plzeňském kraji?

Potřebujete znalecký posudek pro svou nemovitost v Plzeňském kraji? Rád vám pomohu. Mám bohaté zkušenosti již od roku 1995.


Pokud potřebujete odhad či znalecký posudek pro svou nemovitost v Plzeňském kraji, rád vám pomohu. Jmenuji se Bc. Zbyněk Sova a ocením vše od pozemků, přes rodinné domy, rekreační chaty či chalupy, komerční objekty a provozovny, výrobní haly až po složité průmyslové areály v celém Plzeňském kraji.

Jsem odhadce nemovitostí již od roku 1995

Dne 8.11.1995 jsem byl předsedou Krajského soudu v Plzni jmenován soudním znalcem v oboru: ekonomika, odvětví ceny a odhady nemovitostí. Jsem členem Komory soudních znalců ČR, kde se pravidelně zúčastňuji zasedání a schůzí, kde konzultujeme nové poznatky v oblasti oceňování nemovitostí.

Pro zvýšení kvality poskytovaných služeb jsem absolvoval v letech 1997 – 1999 specializované školení pro oceňování nemovitostí a pozemků v podmínkách tržního hospodářství pro pracovní činnost odhadce majetku u příslušných vzdělávacích organizací a v současné době jsem smluvním znalcem pro větší část bankovních domů působících v našem regionu.

V roce 2009 jsem zvýšil svoji kvalifikaci získáním certifikátu QON – Odhadce nemovitostí. Certifikát osvědčuje odbornou způsobilost pro ocenění kategorie majetku, při oceňování majetku pro úvěrové a hypoteční úvěrové řízení v komerčních bankách. Jedná se o nezávislou činnost při stanovení hodnoty majetku, který může být předmětem zástavy a má výrazný vliv na bonitu a hospodářský výsledek banky.

Znalecký posudek vám mohu zpracovat za účelem:

  • daně z převodu nemovitostí

  • dědického řízení

  • pro vlastní potřebu objednavatele

  • pro majetkové vypořádání

  • stanovení obvyklého nájemného

  • stanovení ceny obvyklé

  • stanovení hodnoty věcného břemene

  • vkladu majetku do společnosti

Pro zpracování znaleckého posudku je třeba zajistit aktuální výpis z katastru nemovitostí (list vlastnictví), kopii katastrální mapy, případně nabývací titul (kupní smlouva, darovací smlouva, apod.), další podklady na základě individuální konzultace.

Kontakty

Bc. Zbyněk Sova

IČO:16726146

e-mail: zbyneksova@seznam.cz

Mobil: 602 473 045

Tel.: 374 622 051

Web: http://www.odhady-nemovitosti-plzen.cz

Autor: Zbyněk Sova - Odhadce nemovitostí Článek může obsahovat komerční sdělení.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Jarní servisní akce

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka