Vánoční dárky připravil i pivovar Proud

Tipy na vánoční dárky z Proudu: Sezónní speciály, degustační sety, pivní pálenky, prohlídka pivovaru s ochutnávkou a mnoho dalšího Vybrat ten správný vánoční dárek pro přátele, kolegy či členy rodiny je každoroční výzvou.

potisk adapt print

Letos ji snadno zdoláte s experimentálním plzeňským pivovarem Proud. „Pivní dárky jsou vděčné a obdarovaní z nich mají vždy radost. No řekněte, kterého pivaře by nepotěšila pivní sklenice s jeho jménem, pivní pálenka nebo zážitek z prohlídky pivovaru s degustací tří piv přímo z kvasných ležáckých tanků? Stačí se podívat do našeho e-shopu a určitě si vyberete,“ doporučuje ředitel pivovaru Proud Michal Škoda. 

Cardamom Red Ale

Barva žhavých uhlíků, jemný zákal, orientální kořenité tóny kardamomu… Třináctistupňové svrchně kvašené pivo Cardamom Red Ale je stvořeno pro zpříjemnění sychravých podzimních a zimních dnů. „Červenohnědé pivo s jemným zákalem a béžovou pěnou na první přivonění prozradí přítomnost koření z Orientu. V chuti se mísí lehce karamelový sladový základ doplněný kořenitou sladkostí kardamomu a střední hořkostí. Celkově chuť uzavírá kořenité a mírně suché doznívání vybízející k dalšímu napití,“ představuje nový speciál sládková pivovaru Proud Lenka Straková.

Degustační set Headliners 

Vstupenka do světa pivních chutí obsahuje 5 lahví (5 x 0,33 l) ze stálé nabídky Proudu napříč pivními styly: Desetistupňová TheMže – svrchně kvašené pivo z kategorie piv označovaných jako Pale Ale. Soutock – žitná IPA o síle třinácti stupňů.  Cotel – hutnější, čtrnáctistupňový Stout, jehož chuťový profil je ideální právě pro zimní období. V pivní kolekci nechybí jedenáctka Ventill – typický světlý český ležák. A samozřejmě ani nealkoholické pivo Proovan, které v Proudu vaří ve stylu IPA a které je příjemně voňavé po chmelu, a přitom bez alkoholu.

Hrdý Prouďák

Vychytaný balíček hrdého Prouďáka zahrnuje triko s motivem zátky, odznak Proud, modro-bílé ponožky Fusakle, samolepky Proud, sklenici Proud s věnováním a stylový snapback Proud. Perfektní výbava pro pivní nadšence! 

Modrý kulich

Teploučký kulich v modré barvě Proudu spolehlivě zahřeje, a navíc sluší každé hlavě. Tenhle spolehlivý parťák pro letošní zimu se bude hodit třeba na cestu do oblíbené hospůdky.

Poukaz na prohlídku pivovaru Proud 

Komentované prohlídky pivovaru Proud nabízejí mimořádně intenzivní zážitek. Současnost se v nich totiž prolíná s minulostí.  Proud sídlí v bývalé elektrocentrále plzeňského pivovaru, návštěvníci tak uvidí nejen moderní provoz, ale také místa spojená s původními energetickými a vodními zdroji, které kdysi využíval Prazdroj. Devadesátiminutovou prohlídku zakončí degustace tří piv z portfolia pivovaru Proud z kvasných ležáckých tanků.

Fotogalerie
NetConcert Bobby Shew

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 29.11.2022 17:070 +
 
I. Abonentní koncert

Hlavní zprávy

 

NetConcert George Duke Band
uniweb weby