Z Jarního blešáku Uzlíku neodejdete s prázdnou

Návštěvníci již po osmé zažijí pravou atmosféru blešího trhu a mají možnost pořídit si originální kousky do svého šatníku, hračky pro děti, sportovní potřeby a další zajímavosti.


Depo2015 naplní 30 prodejců, kteří se řídí heslem - pro jednoho odpad, pro druhého poklad.

Po zimě se vrací oblíbený blešák v neděli 3.4. v čase 13:30 -17 hodin v Depo 2015, Presslova 14 v Plzni. Vstupné je symbolických 20 Kč a výtěžek jde na podporu rodinného centra Uzlík, z.s.. Akce má podobného ducha jako garážové prodeje, které jsou velmi populární v USA. Lidé si mohou pořídit třeba staré kolo nebo hračky pro děti, ale zároveň mají možnost potkat se se sousedy a seznámit se. Na stáncích se tak může kromě oblečení pro děti i dospělé objevit například výbava pro miminko, sportovní vybavení, hračky, vybavení pro turistiku, nádobí, nářadí, knihy atd. Novinkou je šťastná poslední hodinka, kdy prodejci budou prodávat své věci za polovinu ceny.
Nákup si návštěvníci mohou zpříjemnit občerstvením v místní kavárně. Celou dobu bude k dispozici stánek spolku Uzlík, kde mají návštěvníci možnost podpořit spolek nákupem handmade výrobků a autorských produktů. Zároveň mají možnost zjistit více informací o Uzlíku a jeho aktivitách.
„Jsme rádi, že se Blešák Uzlíku těší velké oblibě. Nechceme organizovat další módní bazárek, těch je v Plzni dostatek. Cílem blešáku je poslat do světa věci, které se lidem už nehodí, ale někomu jinému by mohly ještě dobře posloužit. Věříme, že i v létě si návštěvníci nenechají blešák ujít.” uvedla jedna z organizátorek Lenka Trunečková.

Uzlík, z.s. je komunitní rodinné centrum, které pořádá pravidelné i jednorázové akce pro rodiče a děti. Hlavním cílem je tolerance k rozdílným přístupům ve výchově a řídí se heslem: “Je jedno jak, hlavně s láskou...”.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 02.04.2022 08:080 +
 
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka