Z jarního blešáku Uzlíku v depu neodejdete v neděli s prázdnou

Návštěvníci již po šesté zažijí pravou atmosféru blešího trhu a mají možnost pořídit si originální kousky do svého šatníku, hračky pro děti, sportovní potřeby a další zajímavosti.


Nádvoří Depa 2015 naplní 30 prodejců, kteří se řídí heslem - pro jednoho odpad, pro druhého poklad.

Uzlík, z.s. pořádá v neděli 23. 5. v čase 13 -18 hodin Jarní blešák Uzlíku na nádvoří Depo 2015, Presslova 14 v Plzni. Akce má podobného ducha jako garážové prodeje, které jsou velmi populární v USA. Lidé si nejen mohou pořídit třeba staré kolo nebo hračky pro děti, ale zároveň mají možnost potkat se se sousedy a seznámit se. Na stáncích se tak může kromě oblečení pro děti i dospělé objevit například sportovní vybavení, hračky, vybavení pro turistiku, nádobí, nářadí, knihy atd.

Nákup si návštěvníci mohou zpříjemnit občerstvením v místní kavárně. Celou dobu bude k dispozici stánek spolku Uzlík, kde mají návštěvníci možnost podpořit spolek nákupem hand made výrobků a autorských produktů. Zároveň mají možnost zjistit více informací o Uzlíku
a jeho aktivitách.

„Jsme rádi, že se Blešák Uzlíku těší velké oblibě. Prodejní místa byla vyprodána během jediného dne. Nechceme organizovat další módní bazárek, těch je v Plzni dostatek. Cílem blešáku je poslat do světa věci, které se lidem už nehodí, ale někomu jinému by mohly ještě dobře posloužit. Věříme, že i v této těžké době si návštěvníci nenechají blešák ujít.” uvedla jedna z organizátorek Lenka Trunečková.

Uzlík, z.s. je komunitní rodinné centrum, které pořádá pravidelné i jednorázové akce pro rodiče a děti. Hlavním cílem je tolerance k rozdílným přístupům ve výchově a řídí se heslem “je jedno jak, hlavně s láskou”.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
21.05.2021 17:070 +
 
Nový Superb

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka